Вперше у нас на сайті?

Компанія ІНКОМЕТ - одна з провідних спеціалізованих компаній України, яка працює з 2010 року на ринку послуг по поставках і закупівлі промислових ножів, а також  вже стала одним з великих постачальників професійного клею виробників з Європи для поліграфічної промисловості України.

Основними напрямками діяльності нашої компанії є:

  • Постачання нашим клієнтам під замовлення практично всіх видів промислових ножів для технологічного обладнання в поліграфії, деревообробці, різці плівки і т.п. Наші спеціалісти кваліфіковано підбирають необхідний інструмент для вашого обладнання від провідних світових виробників (Японії, Німеччини, Італії, Чехії і ін.).
  • Передбачається надання послуг професійного заточування та шліфування всіх видів промислових ножів (прямих, дискових і секторних). Наявність професійного високоточного обладнання фірми GOCKEL (Німеччина) і фірми MVM S.r.l. (Італія) разом із  досвідченими фахівцями гарантує високу якість обробки!
  • Оптові та роздрібні продажі для поліграфічного і пакувального виробництва клеєвих матеріалів від кращих світових виробників, таких як Planatol GmbH (Німеччина) та  Emmebi International S.p.A. (Італія) . В обов'язковому порядку компанія ІНКОМЕТ проводить ретельне передпродажне тестування, що дозволяє надати їм професійні консультації по застосуванню і якісному підбору матеріалів.

Компанія розпочала свою діяльність в 2010 році як невелика торговельно-виробнича фірма. За роки успішної і плодотворної роботи, наша компанія виросла в велике підприємство з власним штатом кваліфікованих фахівців.

За 9 років цілеспрямовано роботи компанія успішно зарекомендувала себе як надійний і стабільний партнер. Індивідуальний підхід з боку компанії полягає в забезпеченні довгострокових стратегічних взаємовідносин з клієнтами. На сьогоднішній день більше половини всіх провідних друкарень Києва та України користуються товарами та послугами компанії ІНКОМЕТ.

Висока якість продукції, поставленої компанією ІНКОМЕТ, а також не менш високий рівень послуг, наданих нами, дає можливість отримати тільки самі найкращі відгуки про нашу роботу.

Іменна продукція преміум класу великих світових виробників, а також штат досвідчених фахівців,  дав змогу компанії ІНКОМЕТ зайняти лідируючі позиції на ринку України.

Спеціалісти нашого  дружнього молодого колективу завжди надають якісну консультацію і технічну підтримку.


Звертайтесь до професіоналів!


Контактна особа по поставці клеєвих матеріалів:
Контактна особа по поставках ножів і заточуванню:

Каплюк Тетяна

Телефон: +38 (067) 466 97 98 

                  +38 (044) 459 48 60  

                  +38 (044) 245 48 73

e-mail: tatiana@inkomet.com.ua

Примушко Айна

Телефон: +38 (067) 217 08 68

                  +38 (044) 459 48 60

e-mail: ayna@inkomet.com.ua

НАШA АДРЕСA: м.Київ, вул. Іллі Еренбурга, 5