Emmebi International S.p.A. виробник клювання EMMEVIL, IVYBOND, IVYMELT

Інновації та розвиток клейових матеріалів від італійського виробника

Emmebi International S.p.A. - італійська компанія-виробник клею різного призначення. Штаб-квартира розташована в муніципалітеті Годега-ді-Сант'Урбано, провінція Тревізо, неподалік від Венеції. З 1960 року підприємство Emmebi представляє ринку інноваційні та високотехнологічні клейові матеріали для промислового застосування. Продукти компанії тестуються кращими виробниками з різних галузей. В результаті, для споживачів клей Emmebi - це завжди висока ефективність застосування, висока адгезія і продуктивність при збереженні прийнятної ціни.

Компанія приділяє велику увагу безпеці своєї продукції, оскільки клей найчастіше невидимий для кінцевих користувачів в побуті. При цьому, без клею величезна кількість продукції неможливо навіть уявити. Основна стратегія розвитку Emmebi International формулюється як технологічні інновації дружні до навколишнього середовища. Компанія десятиліттями інвестує в розробки, що дозволяють виключити при розробці клейових матеріалів використання шкідливих для здоров'я людини складових. Сьогодні, продукція Emmebi виготовляється з максимальним застосуванням природних матеріалів рослинного і тваринного походження, які вигідно відрізняються хімічні смоли. Безпека клею Emmebi для здоров'я споживачів і навколишнього середовища - це кредо компанії.

Запорукою успішних розробок європейського лідера Emmebi є висококваліфікований технічний персонал і постійні дослідження. У лабораторіях компанії постійно розробляють нові формули клею і оновлюють існуючі, з тим щоб вся лінійка відповідала новітнім міжнародним нормативним вимогам і ринковим потребам. Ще одним фактором успіху Emmebi виступає прикладний характер розробок. Компанія тісно співпрацює з постійними клієнтами і відповідає на проблеми, з якими вони стикаються у виробництві продукції із застосуванням клею. Широкий асортимент клейових матеріалів від провідного виробника Європи дозволяє комерційному персоналу і технічним фахівцям оптимально підбирати клей в залежності від сфери застосування і завдань клієнта.


Клей для поліграфії  Emmevil 960/220

Клей для поліграфії Emmevil 960/220

Використовується у виробництві паперової упаковки, конвертів, склеюванні книжкових блоків, де необх..

117.00 грн.

Клей для поліграфії Emmevil 930

Клей для поліграфії Emmevil 930

Призначений склейки лакованого (UF та VD) і ламінованого картону та паперу, пластика, деяких видів ..

111.00 грн.

Клей для поліграфії Emmevil 960/420

Клей для поліграфії Emmevil 960/420

Водна дисперсія синтетичних смол, використовується для приклеювання картону, пластикових карт і дея..

117.00 грн.

Термоклей для поліграфії IVYMELT TE 3027 AV

Термоклей для поліграфії IVYMELT TE 3027 AV

Призначений для проклейки корінця книги, журналів, брошюр, довідників, і таке інше, для укріплення п..

141.00 грн.

Клей IVIBOND GT 1454/E

Клей IVIBOND GT 1454/E

Проклейка кришки вручную, в полуавтоматичних та автоматичних машинах. Тверда обкладинка: вклейка мар..

96.00 грн.

Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)

Асортимент промислового клею від Emmebi

Більше 50 років досвіду у виготовленні клейових матеріалів, дозволяють клею Emmebi ефективно задовольняти потреби замовників з різних секторів економіки, в тому числі: меблевої промисловості, виробництва харчової і гнучкої упаковки, паперової та картонної промисловості, поліграфічної промисловості та друкарства , і т.д. Клей Emmebi знаходить своє застосування у всіх сферах деревообробки, в тому числі: склеювання і обробка поверхонь, виготовлення дверей і вікон, стільців та інших меблів, виробництво сходів, рам. Скрізь, де стоїть завдання з'єднання дерев'яних поверхонь з іншими різними матеріалами (скло, пластик, лаковані предмети), обробка кромок за допомогою автоматичних та напівавтоматичних крайколичкувальних машин, нанесення покриття на дерев'яні профілі, ПВХ і алюмінієві покриття клей Emmebi показує високі результати.

Компанія Інкомет представляє в Україні клей Emmebi для всіх видів робіт з папером і картоном:

  • палітурка виробів з паперу, картону та мікрогофрокартону;
  • формування виробів з картону, коробок, сувенірних виробів;
  • виготовлення пакетів, упаковки, конвертів, в тому числі упаковка харчових продуктів;
  • склеювання глянцевих, пофарбованих, ламінованих поверхонь, паперів різної щільності і якості;
  • використання з різними системами нанесення: ручна, автоматичне і напівавтоматичне розпорошення, дискові і рулонах системи.

Асортимент клею Emmebi від компанії Інкомет для ринку України складається з традиційного термоклею, водно-дисперсійного клею, желатинового клею. Всі продукти гарантують високу якість склеювання, за умови грамотного підбору в залежності від технічних характеристик. Желатиновий клей IVYBOND ПВА та водно-дисперсійний клей EMMEVIL термоклей, клей-розплав IVYMELT