• Клей для поліграфії та упаковки Emmevil 930

Призначений склейки лакованого (UF та VD) і ламінованого картону та паперу, пластика, деяких видів пластмаси (ПВХ, полістирол, поліефірний пластик) та інших тяжких матеріалів (шкіра, шкірозамінник з папером, картоном та іншими абсорбуючі волокнами. Має короткий відкритий час, швидке схоплення. Підходить для палітурних робіт і для зміцнення прошитих блоків, для виготовлення упаковки, пакетів. Вклейка віконець, склейка коробок. 

        

Область застосування
      
Призначений для лакованого і ламінованого картону, пластика, деяких видів пластмаси (ПВХ, полістирол, поліефірний пластик) з папером, картоном та іншими абсорбуючі волокнами. Підходить для проклейки в палітурних роботах і для зміцнення прошитих блоків, для виготовлення упаковки, пакетів. Вклейка віконець, склейка коробок
        
Вказівки щодо застосування

Використання на автоматичних лініях, напівавтоматичних машинах, ручне використання. Метод нанесення – вал, форсунка, та через розпилювальні системи. Продукт поставляється в готовому вигляді. При автоматичному використанні можливе розбавлення водою від 10 до 20%.


Характеристика клею
Колір Білий
В'язкість (ISO 3219) 5500 ± 500 mPa.s
Клейова плівка Після висихання прозора, безбарвна, еластична. Без залишкової липкості.
Експлуатаційні характеристики
Очищення Для очищення робочих поверхонь використовуйте воду (до того як клей висохне)

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Клей для поліграфії та упаковки Emmevil 930

  • Производитель: Emmebi
  • Код Товара: Emmevil 930
  • Наличие: В наличии
  • 111.00 грн.