Желатиновий клей для виготовлення поліграфічної продукції

Желатиновий клей від компанії Інкомет

Компанія ІНКОМЕТ поставляє в Україну желатиновий клей (галерта) номер 1 в Європі - продукція торгової марки IVYBOND італійської фірми Emmebi. Що є європейським лідером продаж желатинового (костного) клея, що обумовлено високою технікою і ефективністю продукту, так і незначним запахом, що виділяє клей. Ми протестували клей IVYBOND і гарантуємо своїм клієнтам високий рівень якості. Більш докладна інформація про компанію Emmebi наводиться нижче за посиланнями.


Клей IVIBOND GT 1454/E

Клей IVIBOND GT 1454/E

Проклейка кришки вручную, в полуавтоматичних та автоматичних машинах. Тверда обкладинка: вклейка мар..

96.00 грн.

Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Желатиновий клей для твердої обкладинки

Желатиновий клей від ІНКОМЕТ є універсальним органічним матеріалом, призначеним для використання при ручній операції, а також на напіввтоматичних і автоматичних машинах. Перед використанням клей необхідно розігріти до температури 60-70 ° С. При цьому слід уникати перегрівання , оскільки при більш високій температурі змінюються властивості матеріалу.

Для клея тваринного походження характерний більш економічна витрата порівняно з полімерними або дисперсними матеріалами. Крім того, желатиновий (костний) клей або галерта може розводиться водою. В залежності від матеріалів, які необхідні, можливо додавання до 60% води, що також дозволяє  істотно знизити виробничі затрати.

Переваги використання готових продуктів від Інкомет:

 • економічно вигідний за рахунок тонкого нанесення;
 • не деформується кришка після повного висихання, вироби не деформуються;
 • висока швидкість висихання;
 • не проступають сліди клею крізь матеріал, немає п`ятен;
 • характерний запах слабо виражений;
 • не токсичний, не шкідливий.
 • Використання желатинового клею від Інкомет

  Найбільш широко застосовується в палітурних роботах при виготовленні книг, альбомів, а також текстильно-паперової промисловості для виконання операцій по склеюванні текстилю з папером та картоном і інших видів продукції з комбінованих матеріалів.

  Желатиновий (кістковий) клей IVYBOND (іноді використовується термін галерта) не тільки завоював лідируючі позиції на ринку Європи, але вже популярний і в Україні. Завдяки своїй техніко-експлуатаційними характеристикам, це чудовий палітурний клей для:

  - проклейки кришок;

  - палітурних робіт, в тому числі вклеювання марлі (каптала), приклеювання блока;

  - реставрація книжкової продукції;

  - виготовлення упаковки для харчових продуктів.

  Наші менеджери проконсультують Вас по розведенню (приготуванні)  палітурного клею, орієнтуючись на Вашу продукцію і матеріали, з яких вона виготовляється. Крім того, ми пропонуємо вам клей для тестування.

  ІНКОМЕТ: Якість. Надійність. Досвід.

  Щоб замовити желатиновий клей або отримати консультацію звертайтеся по тел. +38 067 466 97 98 або +38 044 459 48 60