Марзани DUROFLEX для гільйотини НОЖЕЙ

Компанія ІНКОМЕТ поставить для вас оптом і в роздріб всі види марзанів преміум класу для гільйотинних ножів від провідної європейської фірми DUROFLEX (Австрія).

     З огляду на сформовані взаємовигідні відносини з DUROFLEX, компанія ІНКОМЕТ може поставити для клієнта комплект марзанів з необхідними параметрами в досить короткі терміни. Наші фахівці допоможуть підібрати потрібний тип марзану для технологічного обладнання замовника, що дозволить набагато поліпшити виробничий процес, знизити простої устаткування і збільшить термін експлуатації ножів.

Марзани DUROFLEX  класифікуються за конструкцією паза в паперорізальної машині (квадратні, хвилясті і прямокутні) і за кольором пластика, який характеризує твердість по Shore «D».

Колір марзану ТВЕРДІСТЬ ПО SHORE «D»
ВИД НОЖА
Червоний
72-75
Ніж з інструментальної легованої сталі
Сірий
75-78
Ніж зі швидкорізальної сталі (HSS) і з конструкційної сталі з твердосплавними напайками (TCT)
Білий / Жовтий
79-82
Ніж зі швидкорізальної сталі (HSS) і з конструкціоної сталі з твердосплавними напайками (TCT)Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)

Австрійська компанія «DUROFLEX-GRAFL» GmbH це підприємство, яке вже більше 55 років успішно виробляє марзани для всіх видів гільйотинних паперорізальних машин.

Марзани  DUROFLEX  це:

  •  Збільшений експлуатаційний ресурс ножа;
  •  Істотне збільшення точності різу;
  •  Збільшення обсягу різання;
  •  Підвищена якість різу;
  •  Застосування тільки екологічно чистих матеріалів.

Марзан - це важлива складова частина якісної різки, що гарантує бездоганний режим вашої різальною машини. Це м'який хід ножа, більш тривала його експлуатація, висока точність і якість різання. У марзанів повинні бути витримані всі вимоги якості - поверхня повинна бути рівною без тріщин, горбів і пошкоджень, розміри точно збігатися з моделлю різака. Важливий момент в підборі марзану його колір. Ми пропонуємо якісні марзани австрійської компанії DUROFLEX-GRAFL GmbH виготовлені з високоякісного екологічно чистого матеріалу.

Як визначити, який вам потрібен марзан просто - за допомогою нашого фахівця або наведеного нижче.

Колір Розмір Опис
Марзан червоний 14х14 Для ризиків (Ideal 3905, 4700,4705, 5210, 6550, 7228, Maxima 80)
Марзан сірий 14х14 Для ризиків (Ideal 3905, 4700,4705, 5210, 6550, 7228, Maxima 80)
 Марзани  DUROFLEX мають високу якість і стійкість до розшарування і розкришування. В даний час марзани виготовляються з більш, ніж 10 видів матеріалів, але найбільшу затребуваність отримали марзани з полівінілхлориду (ПВХ), поліпропілену (ПП) і нейлону. & Nbsp;