Клей Planatol види і особливості

 Компанія Planatol вже більше 85 років на світовому ринку і основний її напрямок - це виробництво клею,в чому вона тримає лідерство не перший рік. Лінійка клею величезна і різноманітна,від холодного клею на натуральній і синтетичній основі, до термоклею, який сумісний з усіма видами машинної й ручної післядрукарської обробки.

   Які ж клеї представлені в нашому магазині? Давайте розглянемо і розповімо про характеритики, переваги і застосування кожного з них.

В нашому магазині представлений клей, який умовно можна розділити на 4 групи:

  1. воднодисперсійний

  2. гранульований термоклей

  3. гранульований клей-розплав на основі ЕВА

  4. гранульований клей на основі поліолефінів

 Для початку дізнаємося в чому ж різниця, а потім перейдемо безпосередньо до наших позицій.

Що ж таке воднодисперсійний клей?

 Воднодисперсійний клей - являє собою суміш на основі водної дисперсії або полімерного латексу.

 Воднодисперсійний клей має низку позитивних характеристик: хороші адгезійні властивості, відмінна теплостійкість, міцність клейового з'єднання, легке видалення залишків клею з робочого інструмента водою, гарне змочування водою поверхні, що дозволяє застосовувати клей для пористих гігроскопічних матеріалів (дерева, гіпсокартону, цементних поверхонь, стиропора ( пінопласту) і т.п.) Особливі переваги, які забезпечили широке поширення воднодісперсійних матеріалів на виробництві та в побуті, - екологічність, відсутність різкого запаху, пожежна безпека.

  При використанні полімерних воднодісперсійних клеїв в різних галузях промисловості відпадає необхідність у додатковій вентиляції, рекуперації або утилізації розчинників, значно полегшується очищення стічних вод і знижується ступінь забруднення навколишнього середовища. Застосування полімерних водних клеїв різко знижує капітальні витрати на виробництві і значно покращує санітарно-гігієнічні умови праці.

  До недоліків клею можна віднести відносно тривалий час підсихання і схоплювання, яке відбувається після повного випаровування води,  при тривалому зберіганні можливий розвиток в ньому мікроорганізмів (для боротьби з якими виробники вводять в клей спеціальні добавки), необхідність транспортування, зберігання і використання при плюсовій температурі. При температурі нижче нуля в звичайних клеях на водній основі відбуваються незворотні зміни.

  Технологічні характеристики воднодісперсійних клеїв сприяють їх широкому застосуванню в різних галузях промисловості: будівельної, деревообробної та меблевої, пакувальної, поліграфічної, тютюнової, целюлозно-паперової, шкіряної і т.д.

Що таке гранульований термоклей?

   Термоклей  - це термопластична речовина, яка при нагріванні до певної (робочої) температури, розм'якшується до вязкотекучого стану, а при охолодженні знову переходить в твердий стан.

  Основними причинами популярності клеїв-розплавів є: універсальність, невеликий час схоплювання і широкий спектр застосування. Гарячий клей розплав виготовляється в різних формах - стрижнях різних розмірів і діаметрів, гранулах, блоках і подушках.

Термоклей в гранулах  має ряд переваг:

  • Зручний в зберіганні і при транспортуванні.

  • Широкий спектр нанесення (лінійний, точковий, розпорошення).

  • Швидка швидкість нанесення.

  • Ощадливість при використанні.

  • Міцне з'єднання.

  • Екологічність і водостійкість


Сопутствующие Товары

Клей для поліграфії Planatol AD 141

Клей для поліграфії Planatol AD 141

Водно-дисперсійний клей без додавання пластифікаторів і розчинників.Призначений для склеювання папер..

174.00 грн.

Клей для поліграфії Planatol AD 94/5 В

Клей для поліграфії Planatol AD 94/5 В

Дисперсійний клей для широкого застосування, забезпечує відмінну адгезію навіть до складних поверхн..

225.00 грн.

Термоклей для поліграфії Planatol HM 6010

Термоклей для поліграфії Planatol HM 6010

Призначений для проклейки корінця книг, журналів, брошюр, довідників,телефонних книг, зміцнення прош..

216.00 грн.

Похожие статьи

Новинка від Planatol - термоклей Planamelt

Новинка від Planatol - термоклей Planamelt

 Planatol - одна з найвідоміших і надійних компаній, яка виробляє клей для поліграфії. Девізо..

PUR клей аналог для поліграфії

PUR клей аналог для поліграфії

Ексклюзивна пропозиція аналога пур клею від компанії Інкомет Компанія «Інкомет» завжди відгукує..

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Популярные Статьи
Клей Planatol види і особливості
 Компанія Planatol вже більше 85 років на світовому ринку і основний її напрямок - це виробництво клею,в чому вона тримає лідерство не перший рік. Лінійка клею величезна і різноманітна,від холодного клею на натуральній і синтетичній основі, до термоклею, який сумісний з усіма видами машинної й ручної післядрукарської обробки.    Які ж клеї представлені в нашому магазині? Давайте розглянемо і розповімо про характеритики, перев..
Новинка від Planatol - термоклей Planamelt
 Planatol - одна з найвідоміших і надійних компаній, яка виробляє клей для поліграфії. Девізом компанії є: "Незмінно дотримуватися нових тенденцій при цьому зберігаючи відмінну якість продукції та обслуговування". Хочемо Вам представити новинку - термоклей Planamelt. У чому ж його особливість?   Термоклей  Planamelt  об'єднав  в собі всі кращі характеристики PUR і EVA  термоклеїв. При цьому в його виготовл..