Промислові ножі для поліграфічного, деревообробного або іншого обладнання

Купивши у нас промислові ножі для поліграфічного, деревообробного або іншого обладнання ви отримуєте готовий до роботи інструмент. Наші постачальники це відома компанія KANEFUSA - Японія яка десятиліттями не тільки виготовляє, а й досліджує нові матеріали для промислових ножів. Тим самим створюються нові моделі з поліпшеними характеристиками промислових ножів, скорочуючи для вас витрати на експлуатацію, в тому числі на заточування.

Наші фахівці допоможуть підібрати промислові ножі, для вирішення саме ваших завдань. Вам достатньо залишити заявку на модель ножа і менеджер передзвонить вам і безкоштовно проконсультує про технічні характеристики і можливих аналогах.


Ножі для деревообробних верстатів

Ножі для деревообробних верстатів

Компанія ІНКОМЕТ пропонує широкий асортимент якісних промислових ножів для деревообробних верстатів..

 

Ножі для поліграфії

Ножі для поліграфії

Компанія ІНКОМЕТ пропонує широкий асортимент професійних промислових ножів для поліграфії провідних..

 

Ножі для різання плівки

Ножі для різання плівки

Наша компанія пропонує вашій увазі широкий асортимент професійних, якісних ножів для різання плівки..

 

Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)

На нашому сайті ви зможете купити якісні промислові ножі для поліграфічного, деревообробного та іншого обладнання.

Серед наших переваг:

  • Мінімальний період очікування (більшість видів завжди присутні на складі), швидке відвантаження, доступні ціни.
  • Ми співпрацюємо з перевіреними виробниками.
  • Кожен виріб відповідає заявленим розмірами та кресленням і відрізняється тривалим періодом експлуатації.

Компанія «ІНКОМЕТ» більше 5 років продає промислові ножі (гільйотинні, дискові, секторні) високої якості.

Не шукайте дорогий або дешевий ніж - шукайте той, який буде ідеально працювати тривалий час без заточування!

Купити промисловий ніж для роботи - це не в магазин сходити

У нашому каталозі представлено широкий вибір моделей ножів для деревообробних, пакувальних, поліграфічних машин, а також ножі на шредери і дробарки, рейсмуси і інші. Правильний вибір обладнання забезпечує безперебійну роботу, бездоганний результат і високу продуктивність. Для того, щоб здійснити правильний вибір, необхідно точно знати параметри потрібного виробу і його конструктивні особливості. При необхідності наш консультант допоможе зробити правильний вибір і оформити покупку.

На поліграфічному ринку досить часто з'являються нові різновиди паперу і картону, для роботи з якими необхідні промислові ножі з особливими характеристиками. Різальна машина здатна ефективно працювати тільки з ідеально заточеним ножем, який повністю збігається з позначеними виробником характеристиками.Які матеріали використовуються? Швидкорізальна або штампована сталь. Витримані всі параметри (товщина, внутрішній і зовнішній діаметр) ідеально відповідають розмірам виробників обладнання. Всі наші ножі для виробництва, включаючи гільйотинні та інші види мають якісне заточення (двох- або одностороннє). Серед основних конкурентних особливостей нашої продукції: низька здатність до налипання клею (завдяки дзеркальному поліруванню), низькі показники торцевого биття і плавна робота, надвисока точність виконання кожної операції. 

При покупці ножа у нас, ми надаємо перше  заточення цього ножа БЕЗКОШТОВНО! І надамо додаткові консультації щодо їх використання та обслуговування.

Як правильно купити промислові ножі?

Ось кілька порад. Основними критеріями вибору є міцність матеріалу, якість заточування, відповідність заявленим розмірам. Виготовлення здійснюється методом штампування або виточування заготівель. Ви зможете оцінити позитивний результат вдалого вибору у вигляді конкретних показників: підвищення ресурсу роботи обладнання на 20-30% в порівнянні з іншими аналогами, бездоганна чистота зрізу і якість кромки.

До ваших послуг - еталонна якість, доступні ціни, швидка доставка!