• Відновлення ножів після відколів і інших деформацій

Компанія ІНКОМЕТ відновить і проведе високоточне  професійне  заточування практично всіх видів промислових плоских ножів на плоскошліфувальних верстатах преміум класу провідних європейських фірм Німеччини та Італії.

Якщо на поверхні леза утворилися сильні сколи або великі дефекти, фахівці компанії ІНКОМЕТ приймуть виважене рішення по обробці кромки. В особливо відповідальних випадках доводиться робити дефектоскопію різальної кромки і за її результатами приймати рішення.

Досвідчені, які пройшли спеціальне навчання, оператори обладнання не тільки якісно продіагностують ваш ніж,який вийшов з ладу  але і виберуть такі режими роботи всіх виконавчих механізмів плоскошліфувальних верстатів, що після обробки ніж придбає всі основні властивості нового ножа.

В більшості випадків досить сточити з невеликим припуском самі сколи і потім зробити заточування за параметрами даного ножа (геометрія різальної кромки і ін.).

Для попередньої чорнової роботи по відновленню геометрії різальної кромки при великих сколах і дефектах наші фахівці використовують абразиви з розміром зерна не більше 230 одиниць за шкалою Grit. У міру загострення зернистість підвищується і на останніх етапах (доведення) застосовують уже абразиви з розміром зерна 3000 одиниць за шкалою Grit.

Такі небажані супутні фактори при заточуванні на наших верстатах, як деформація і перевитрата леза, виключені, завдяки правильно організованій подачі мастильно-охолоджувальної рідини (МОР) в місце дотику абразиву і заточуваної кромки. 

Наші фахівці дадуть якісну і кваліфіковану консультацію не тільки з обслуговування ножів, але і по їх експлуатації в технологічному обладнанні клієнта.

Ремонтно-відновлювальні та заточувальні шліфувальні роботи для плоских ножів ми проводимо з інструментом довжиною до 2200 мм, шириною до 225 мм, з відхиленням по площинності і паралельності до 0,02 мм, для плоских круглих (дискових, секторних) ножів з діаметром полотна до 500 мм.

Деякі ножі не проходять по параметрам дефекту стадію діагностики, і наші фахівці рекомендують замовнику відправити їх на утилізацію, так як вони не підлягають відновленню. Це також дуже важливий момент, тому що дефектний ніж може при експлуатації просто вивести з ладу виконавчий механізм дорогого технологічного обладнання замовника.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Відновлення ножів після відколів і інших деформацій

  • Производитель: mvm
  • Код Товара: zatoch-3
  • Бонусные баллы: 1000
  • Наличие: В наличии
Уточнить у менеджера цену

Теги: заточка ножів