Заточення дискових ножів на професійному обладнанні

Заточування дискових ножів досить складний процес, і заточування в гаражі може закінчиться трагічно. Компанія ІНКОМЕТ, йде іншим шляхом, не ризикує якістю і використовує професійне італійське обладнання LA500. Даний верстат усуває знос різальної поверхні від сколів і корекції геометрії до зміни кута різальної кромки. Використання сучасного обладнання з системою охолодження гарантує збереження від перегріву і деформації. А це бувають дуже дорогі ножі!!!

Не все вирішує обладнання, так само важливі фахівці, які працюють на ньому. Багаторічний досвід наших фахівців дозволяє заточувати дискові ножі в один розмір, домігшись мінімального відхилення, виробляють заточування з дотриманням кута, згідно з вказівками виробника. Завдяки цьому виключається ризик допущення скосу, завалу та інших дефектів. При цьому кількість металу, який сточується -  мінімальна.

З огляду на суттєві витрати через простій обладнання, питання оперативності виконання замовлення є одним з пріоритетних. Заточування дискових ножів для слайсера займає всього годину, інші - не набагато довше. При цьому витримані всі технологічні операції.


Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)

Дискові ножі є простим і функціональним інструментом для різання матеріалів. Вони широко застосовуються для розкрою металу, деревини, натурального і штучного каменю, паперу, тканини, плівки, шкіри, поролону, а також інших листових і рулонних матеріалів. Застосування ріжучого обладнання забезпечує ідеальну точність і чітке дотримання розмірів, високу швидкість роботи і економну витрату матеріалів. Однак всі ці переваги можливі тільки при використанні заточених дискових ножів і комплектуючих відповідної якості.

Наші фахівці заточують дискові ножі з урахуванням їх конструктивних особливостей і відновлюють первинні характеристики. Це не тільки підвищує якість і швидкість виконання технологічних операцій, але і стане гарантією справності обладнання і якості виконання робіт.

Особливості заточування дискових ножів

В залежності від принципу роботи виділяють дві великі групи промислових дискових ножів - парні і непарні. У першому випадку інструмент працює за принципом  ножиць, у другому - шляхом різання потягом. Наші фахівці мають великий досвід, тому швидко і професійно заточать ножі для виробництва наступних типів:

  • односторонні тарілчасті
  • двосторонні тарілчасті
  • ножі для слайсера
  • розкрійні
  • для металу
  • профільні
  • серрейторні
  • протиножі
  • борін

Кожен вид інструментів має свої принципові особливості, тому наші висококваліфіковані фахівці заточують дискові ножі для підприємств з дотриманням всіх технологічних вимог для конкретного типу. До замовлення підходимо індивідуально, з урахуванням всіх рекомендацій підприємства-виробника. Як правило, рекомендації вказуються в супровідній документації до товару.

Наші переваги при заточуванні дискових ножів

Компанія пропонує широкий спектр послуг від усунення сколів і корекції геометрії до зміни кута різальної кромки, зміни шорсткості, відколів. Ми заточуємо дискові ножі в один розмір, домігшись мінімального відхилення. Використання сучасного обладнання з системою охолодження гарантує збереження кромки від перегріву. Операція здійснюється із застосуванням якісних каменів різного ступеня шорсткості, з дотриманням необхідного нахилу заточування. Завдяки цьому виключається ризик допущення скоса, завалу та інших дефектів. При цьому кількість металу що сточується. є мінімальним і продовжується термін експлуатації ножа. З огляду на суттєві витрати через простій обладнання, питання оперативності виконання замовлення є одним з пріоритетних Ми заточуємо ніж за мінімальний термін, завдяки співпраці з досвідченими майстрами і наявності функціонального обладнання. Наші майстри підтримують тісний контакт з інженерами підприємств Європи, тому є експертами в цій галузі. Професійне заточування дискових ножів здійснюється з мінімальними відхиленнями і в стислі терміни. Ви отримуєте інструмент, готовий до бездоганній роботі протягом тривалого періоду.